Bellaterra
Inici   »  Horaris

Horaris d'activitats dirigides

* Bellaterra es reserva el dret de modificació d'aquest horari.
dldtdcdjdvdbdg
07:00 - 07:45 Piscina coberta
Aquagim
ROSA
Sala Cicling
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
Sala 2
Tono Pump
VIRTUAL
Tonificació
VIRTUAL
07:00 - 08:00 Piscina coberta
Aquagim
ROSA
08:00 - 08:45 Sala Cicling
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
Sala 2
Tonificació
VIRTUAL
Tonificació
VIRTUAL
Tonificació
VIRTUAL
08:00 - 09:30 Sala 1
Ioga Iengar
MODEST
Ioga Iengar
MODEST
08:45 - 09:30 Piscina coberta
Aquagim
ROSA
09:15 - 10:00 Piscina coberta
Aquagim
ROSA
09:15 - 10:10 Sala 1
Càrdio tono
GEMMA
Càrdio tono
GEMMA
09:30 - 10:30 Sala 1
Gim Suau
GEMMA
Gim Suau
HELENA
Pilates
GEMMA
10:00 - 10:45 Sala Cicling
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
10:00 - 11:00 Seu social
Kundalini ioga
MAR
10:15 - 11:10 Sala 1
Gim Suau
GEMMA
Gim Suau
GEMMA
10:30 - 11:30 Seu social
Kundalini ioga
MAR
Sala 1
Pilates
GEMMA
11:00 - 11:45 Sala 2
Tonificació
VIRTUAL
Tonificació
VIRTUAL
12:00 - 12:30 Sala 2
Estiraments
VIRTUAL
Estiraments
VIRTUAL
13:30 - 14:15 Sala Cicling
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
13:45 - 14:30 Sala fitnes
Funcional
IVAN
14:15 - 15:00 Sala 2
Tonificació
VIRTUAL
Tonificació
VIRTUAL
Tonificació
VIRTUAL
14:30 - 15:30 Sala 1
Càrdio tono
MARTA
15:00 - 15:45 Sala Cicling
Cicling Virtual
VIRTUAL
15:05 - 15:50 Sala 2
Steps
VIRTUAL
15:15 - 16:10 Sala 1
Pilates
GEMMA
15:30 - 16:15 Sala Cicling
Cicling Virtual
VIRTUAL
Sala 2
Tonificació
VIRTUAL
16:15 - 17:00 Sala Cicling
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
Sala 2
Tono Pump
VIRTUAL
17:30 - 18:00 Sala 2
Estiraments
VIRTUAL
Sala 1
Exprés GAC
IVAN
18:00 - 18:30 Sala 2
Core & Abdominals
VIRTUAL
Sala 1
Hipopressius
IVAN
18:00 - 18:45 Sala Cicling
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling Virtual
VIRTUAL
18:00 - 19:00 Sala 1
Càrdio tono
GEMMA
18:30 - 19:25 Sala 1
Zumba
JUAN CARLOS
18:30 - 19:30 Sala 2
Pilates
GEMMA
Sala 1
Càrdio tono
HELENA
Pilates
GEMMA
19:00 - 19:30 Sala fitnes
Funcional Exprés
IVAN
19:00 - 19:45 Piscina coberta
Aquagim
ROSA
Aquagim
ROSA
19:00 - 19:55 Sala 2
CrossGim
IVAN
19:00 - 20:00 Sala 1
Ioga Iengar
TANIT
Sala 2
Zumba
ANNA
19:30 - 20:00 Sala 2
Exprés Hit
IVAN
19:30 - 20:15 Sala 2
Tono Pump
JUANJO
19:30 - 20:25 Sala 2
Tonificació
IVAN
19:30 - 20:30 Sala 1
Pilates
HELENA
Pilates
GEMMA
20:00 - 20:30 Sala 2
Exprés estiraments / abdominals
IVAN
20:00 - 21:30 Sala 1
Ioga Iengar
TANIT
20:00 - 22:00 Sala 1
Ioga Iengar
TANIT
20:15 - 21:00 Sala 2
Tonificació
VIRTUAL
20:30 - 21:15 Sala Cicling
Cicling
JUANJO
Cicling Virtual
VIRTUAL
Cicling
JUANJO
20:30 - 21:30 Sala 2
CrossGim
IVAN